Майже три чверті українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку

Вівторок, 26 січня 2021, 15:41
Про це йдеться у результатах соціологічного опитування, яке 22 січня 2021 року провів Київський міжнародний інститут соціології.
Майже три чверті українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку

Майже три чверті українців переконані, що справи в Україні рухаються в неправильному напрямку, свідчать результати всеукраїнського опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 22 січня: на запитання «Як Ви думаєте, наразі в Україні справи йдуть у правильному чи в неправильному напрямку?», 74,3% респондентів відповіли, що в неправильному. Вважають, що справи рухаються в правильному напрямку, - 10%, решта 15,7% респондентів не визначилися або відмовилися відповідати на запитання. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

При цьому найменше українців упевнені в правильності курсу на сході країни (6,6%) і на Донбасі (4,6%). Там же найбільше впевнені в неправильності розвитку ситуації в Україні (82,6% і 90,7% відповідно) і найменше вагалися з відповіддю. Найменше вважають, що справи в Україні рухаються в неправильному напрямку, на півдні країни (63,6%), там же переконані в правильності курсу максимальні 15,7% респондентів.

Всеукраїнське опитування громадської думки проводили методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів серед 1 005 респондентів, що живуть в усіх підконтрольних уряду регіонах України. Вибірка репрезентативна для дорослого населення віком 18 років і старше.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує: 3,1% - для показників, близьких до 50%, 2,7% - для показників, близьких до 25%, 2,1% - для показників, близьких до 12%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

comments powered by HyperComments