Міністр Степанов перехворів і заговорив інакше (ВІДЕО)

Неділя, 29 листопада 2020, 09:18
Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов видужав від коронавирусної хвороби.
Міністр Степанов перехворів і заговорив інакше (ВІДЕО)

Про це він повідомив на брифінгу, який вперше за останній час провів не з дому. А потім виступив на телеканалі «Україна», де розповів, чи продовжить роботу громадський транспорт в разі локдауна.

Степанов заявив, що заразитися коронавірусом в напівпорожньому автобусі або метро, ​​дотримуючись дистанції і перебуваючи в масці, навряд чи можливо. За його словами, ризик «дуже-дуже низький»:

«Наприклад, візьмемо «карантин вихідного дня». Уявімо, що його все без винятку дотримуються, все повністю закрито. Навіть при роботі громадського транспорту людям нікуди їхати. Це тільки продуктовий магазин або аптека, яка дуже часто розташована біля будинку. І просто в транспорті не буде навіть теоретично якогось скупчення людей. Якщо ми говоримо, що люди переміщаються в транспорті в невеликій кількості, наприклад, в маршрутці, то ризик інфікування, якщо вони дотримуються всіх правил, знаходяться в масці, дуже-дуже низький», - повідомив Степанов.

Тож навіть якщо в Україні запровадять повний локдаун, об'єкти критичної інфраструктури можуть продовжити роботу. Адже й під час тотального карантину є категорії людей, які працюють на критичних підприємствах або об'єктах, і їм без громадського транспорту просто не дістатися до роботи, розповів пан міністр.

«Відносно конкретних обмежень та питань транспорту. Ми розуміємо, що яким би жорстким карантин не був, проте залишаються об'єкти критичної інфраструктури, де працюють люди, які повинні діставатися до роботи. Це стосується лікарів, медичних працівників та інших категорій громадян», - пояснив очільник МОЗ.

Як повідомляла «Варта», мер Києва Віталій Кличко вважає, що міський громадський транспорт має працювати навіть у випадку локдауну. Про повний локдаун на три тижні-місяць заговорив міністр МВС Арсен Аваков. А тим часом Максима Степанова уже готують у відставку.

comments powered by HyperComments