Лукашенко звинувачує Україну та Європейський Союз у втручанні у справи Білорусі

Четвер, 3 вересня 2020, 13:58
За словами керівника Білорусі, на становище в країні у великій мірі визначають зовнішні впливи на справи держави і керування протестами із-за кордону
Лукашенко звинувачує Україну та Європейський Союз у втручанні у справи Білорусі

Олександр Лукашенко, який продовжує виконувати обов’язки президента Білорусі, продовжує виступати із заявами про втручання іноземних держав, серед яких і Україна, у внутрішні справи Білорусі. Про це пише «Українська правда» із посиданням на державне інформаційне агентство «БелТА».

За словами Лукашенка, на обстановку в Білорусі більшою мірою впливають «зовнішнє втручання у внутрішні справи країни і управління протестними акціями з-за кордону».

"Воно відбувається з Польщі, Чехії, Литви та України, що нас найбільше насторожує.

Ви вчора чули заяву міністра закордонних справ Росії Лаврова, який вже у відкриту (він взагалі людина дуже стримана в цьому стосунку, обережна) заявив, що відбувається на кордоні», – сказав Лукашенко.

Зауважимо, що Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба назвав «плодом хворобливої фантазії» заяву Лаврова про «200 екстремістів, підготовлених в Україні», що дестабілізують ситуацію в Білорусі. Міністр також заявляв, що Україна вважає неприпустимим втручання Росії у справи Білорусі і сама не планує такого втручання.

Раніше Лукашенко виступав з безпідставними звинувачення на адресу України про втручання у внутрішні справи республіки, після чого офіційний Київ викликав на консультації свого посла у Мінську.

comments powered by HyperComments