Максим Степанов хоче, щоб Україна отримала вакцину від коронавірусу якомога швидше

Понеділок, 3 серпня 2020, 10:32
Перемовини ведуться із усіма розробниками, які достатньо далеко просунулися у розробці антикоронавірусної вакцини
Максим Степанов хоче, щоб Україна отримала вакцину від коронавірусу якомога швидше

Міністерство охорони здоров'я України домовляється про поставки вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 майже з кожною компанією, яка її розробляє. Про це під час брифінгу у неділю, 2 серпня, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Про це пише «Гал-інфо».

«Ми достатньо активно проводимо політику щодо домовленості про поставку вакцин в Україну, як тільки вони з'являться. Зі всіма практично без виключення компаніями або альянсами, які вже далеко просунулись, і які можуть виготовити найближчим часом вакцину.

Ми хочемо, щоб українці і Україна одна із перших була забезпечена відповідною вакциною. Цю частину ми активно робимо і хочемо якомога швидше побороти коронавірусну хворобу і повернутися до звичайного життя», – розповів Степанов.

За словами очільника Міністерства охорони здоров’я України, наша країна далеко просунулася у процесі лікування COVID-19.

«Затверджено протоколи лікування, наші лікарі і медичні працівники надають висококваліфіковану допомогу хворим. В нас є чотири компанії, які зареєстрували клінічні випробування вітчизняних українських лікарських засобів на протидію коронавірусній хворобі. Клінічні випробування тривають і показують певний результат», – заявив Степанов.

comments powered by HyperComments