Рівненський депутат будуватиме львівський сміттєпереробний завод
Субота, 11 січня 2020, 08:34
Депутат очолив КП «Зелене місто».

Рівненський депутат Святослав Євтушенко очолив львівське КП «Зелене місто», що займається будівництвом сміттєпереробного заводу. Цю інформацію Tvoemisto.tv підтвердив сам Святослав Євтушенко.
За його словами, його призначили директором ЛКП офіційно від учора. З 2017 року «Зеленим містом» керував Вадим Ноздря, який учора, 9 січня, став директором держкомпанії «Укрспецекспорт».
Згідно з декларацією про доходи як кандидата на посаду, яку Святослав Євтушенко подав 1 січня, він володіє квартирою на 44,1 кв. м, орендує дві земельні ділянки та має власних три, а його дружина – ще дві земельні ділянки. Всі вони у Рівненській області. Також посадовець задекларував як власність господарські будівлі на 19,4 кв. м.
Матеріали за темою:
18 вересня 2025
12 вересня 2025
07 вересня 2025
16 серпня 2025
15 серпня 2025
03 серпня 2025
comments powered by HyperComments