Володимир Зеленський: «Порошенко так часто мене ображав, що поваги до нього в мене немає»

Субота, 13 квітня 2019, 10:25
Кандидат у Президенти дав інтерв’ю в Парижі щодо дебатів, МВФ та зустрічі з Макроном.
Володимир Зеленський: «Порошенко так часто мене ображав, що поваги до нього в мене немає»

- Як пройшла зустріч з президентом Франції Макроном? Про що розмовляли? Про що домовилися?

- Про взаємне співробітництво. Але, що мені сподобалося, що відрізняє його (Макрона - прим.ред.) від багатьох наших політиків з тих, кого я знаю. Чи не тому, що наші політики гірше. У людини прекрасне почуття гумору. І тепер він не самотній.

- Питання про вашу вчорашню телефонну розмову з Петром Порошенко і коментар Юлії Тимошенко. Вона сказала, що це був неконструктивний діалог.

- Мені не подобається, коли мене ображають. І так як я поки що не президент, можу дозволити собі бути собою до кінця. І я вважаю, що за ці п'ять років пан Порошенко зробив все, щоб наша країна не розвивалася. Його прихильники вважають, що він зробив все, що міг, для України. Я люблю розмовляти на рівних. Якщо народ України підтримає мене на виборах, і ви б зі мною розмовляли, і я був би неправий, я б ніколи не ставився до вас зверхньо. Я багато років дуже відома людина. І я завжди фотографуюся з людьми, завжди розмовляю. Завжди чую про свої недоліки, ніколи не грублю. Ця людина (Порошенко - прим.ред.) кілька разів поспіль сказала, що я маріонетка і наркоман, тож у мене немає до нього поваги. У мене є повага до інституту президентства, але не до нього. Оскільки це всенародно обраний президент. Але на моральному рівні, чисто людському, я вважаю, що він просто ображає. Усередині "Кварталу-95" всі знають, що у мене достатньо серйозна витримка. Я прощаю по-людськи будь-якій людині. Мене можна кілька разів образити, але у мене більше немає щік. Я підставив ліву, підставив праву, але я ж жива людина. Зі мною так розмовляли і я відповів так, як вважав за потрібне.

- Ви готові, в разі перемоги на виборах, "послати в дупу" МВФ?

- А навіщо посилати кого-то? Як ми можемо взагалі послати когось? Ми з вами пристойні інтелігентні люди.

 - А Голобородько (головний герой фільму "Слуга народу", якого грає Володимир Зеленський, - прим.ред.) зміг.

- Ви не порівнюйте. Реалії та кіно - велика різниця. Представляючи країну, ти ж не просто говориш, від себе. За спиною у тебе люди, які тебе вибирали. Їх життя, долі. Головне - це імідж країни, тому ти не маєш права робити такі заяви.

comments powered by HyperComments