На свята надзвичайники працюють у посиленому режимі, - Микола Чечоткін

Неділя, 7 січня 2018, 11:31
Зазначається, що протягом святкування Різдва підрозділи ДСНС України переходять на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
На свята надзвичайники працюють у посиленому режимі, - Микола Чечоткін

 Про це пише Львівський портал, посилаючись на повідомлення голови ДСНС України Миколи Чечоткіна під час селекторної наради в Міністерстві внутрішніх справ.

Окрім того, у кожному регіоні країни провели уточнення місць масових заходів, посилено моніторинг щодо пожежної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах державного значення, здійснюються профілактичні відпрацювання з населенням щодо дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

З 6 по 9 січня організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення заходів із відзначення Різдвяних святкувань, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. Ще буде здійснюватися посилений моніторинг пожежної обстановки на об’єктах з масовим перебуванням людей. Загалом, до 8-ї ранку 9 січня на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС. Додамо, що в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС, а саме літак Ан-26 медично-санітарного призначення та вертоліт Мі-8.

Раніше "Справжня Варта" повідомляла про рух маршрутного транспорту на зимові свята (6-8 січня). З розкладом маршруток можна ознайомитись за активним посиланням.

comments powered by HyperComments