В українській столиці відкриють «Львівську браму»
Вівторок, 17 січня 2017, 11:24
Завдяки інвестиціям нову станцію метро відкриють наступного року.
Нову станцію метрополітену «Львівську браму» планують відкрити наступного 2018 року.
Про це заявив міський голова столиці Віталій Кличко в ефірі NewsOne, повідомляє ВВС.
Мер Києва зазначив, що у цьому році в проект нової станції метро будуть інвестовані значні кошти, відтак «Львівську браму» введуть в експлуатацію.
Нагадаємо, що будівництво станції розпочалося у середині 90-х років, але через відсутність плану реконструкції Львівської площі та брак коштів роботу заморозили.Тунель виходу для "Львівської брами" не завершили, але на станції є колійні стіни.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments