Ляшко відповів на гнівне питання Луценка про шахраїв

Четвер, 15 вересня 2016, 16:33
Відповів в звичній для себе манері - різко, різко навіть для постійного читача свого блогу.
Ляшко відповів на гнівне питання Луценка про шахраїв

Ну що ж, йому не звикати.

Ось що він написав.

“Генпрокурор Луценко повідомив про затримання сьогодні в Києві групи осіб, обвинувачених у шахрайстві, в яких при обшуку знайшли моє фото. Через це Луценко зробив висновок і з непідробним задоволенням повідомив на всю Україну, що я покриваю підозрюваних.

Зі мною фотографуються тисячі людей, всім, хто бажає, я ніколи не відмовляю. То що ж, я тепер маю відповідати за дії кожного, з ким колись сфотографувався? В інтернеті також можна знайти мої фото з Луценком, але це ж не значить, що я маю відповідати за його посадові злочини, за які йому невдовзі доведеться відповісти.

Луценко систематично зловживає повноваженнями генпрокурора для дискредитації мене і нашої політичної сили. Не з чуток знаючи про його не врівноважений характер, упередженість, пристосуванство, флюгерство, кар'єризм, прагнення за будь-яку ціну вислужитися перед начальством, схильність до брехні і окозамилювання, зверхність у ставленні до людей, залежність від зеленого змія, нестійкість перед купами зелених папірців, кумівство з Президентом, саме тому фракція Радикальної партії не голосувала за призначення Луценка генпрокурором. Ми переконані, що на цій відповідальній посаді має бути людина, яка усвідомлює вагу кожного сказаного слова, наслідки від своїх рішень для доль конкретних живих людей.

Я звертаюся до Президента Порошенка з вимогою припинити використовувати органи прокуратури для зведення політичних рахунків з опонентами влади, вигадувати неіснуючі факти і звинувачення з метою дискредитації. Політизація і корумпованість правоохоронних органів надзвичайно шкодять інвестиційній привабливості України і її сприйняттю в цивілізованому світі.

P. s. Окремо наголошую, що моя позиція як лідера Радикальної партії однозначна: за вчинені злочини кожен має відповідати, незалежно від партійної приналежності чи наявності мого фото, навіть якщо воно з автографом”.


 

comments powered by HyperComments