Українська мама хоче врятувати дитя. Але у неї - рак

Середа, 14 вересня 2016, 12:37
Ні, мама не кричить.
Українська мама хоче врятувати дитя. Але у неї - рак

Мама спокійно каже: якщо ви, звичайні українці, не допоможете нам, ми помремо обидва.

Пише користувач Уріель Штерн.

“Пора допомогти Україні стати краще.

У нас в країні унікальний випадок: сім'я з маленького міста Первомайська бореться за життя майбутнього громадянина України.

Це буде майбутній геніальний програміст, який придумає Український Фейсбук, потім відмінний генерал, який захистить країну, а може депутат, який не буде купувати дорогі квартири або гуморист, який напише те, що вам подобається.

Але все це пусті балачки, йому сьогодні тільки 24 тижні, а у мами рак грудей. І треба рятувати. Лікарі хотіли врятувати когосьодного, а фонд "Квітна" не хоче вибирати, Квітна хоче врятувати двох. Завтра перша процедура, разом з боргом на 36 тис гривень!

Молода жінка разом зі своєю мамою приїхала з Миколаєва до Києва і вже пройшла дорогі обстеження та аналізи, які відправлені до Німеччини на опрацювання. За цими результатами буде визначена подальша система лікування.

Фонд робить все можливе, щоб Анна отримала необхідне лікування під керівництвом найкращих фахівців. Допомогти зберегти життя цієї жінки та її ненародженої дитини можна, просто перейшовши за посиланням і зробивши помітку #Мама(+1):

https://www.liqpay.com/checkout/i11743454499

Сама Анна налаштована позитивно і мужньо бореться за здорове життя: “Я чекаю хлопчика, і він як справжній чоловік мене підтримує. Разом нам легше боротися з недугою”.
 

 

comments powered by HyperComments