Чи доведуть до кінця справу проти заступника Київської облдержадміністрації

Понеділок, 12 вересня 2016, 10:32
Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України, на своїй сторінці в Фейсбуці пише.
Чи доведуть до кінця справу проти заступника Київської облдержадміністрації

"09.09.2016 працівниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно з ГПУ затримано заступника голови Київської облдержадміністрації Любка Ігора Віталійовича, який через посередника Пуденка Юрія Владиславовича - начальника управління Департаменту охорони здоров'я Київської ОДА вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 200 тис. грн. від своєї підлеглої за безперешкодне переведення до іншого державного органу.

За версією слідства - Любко спільно із губернатором Мельничуком місяць тому отримали непідтверджену інформацію відносно того що керівником Департаменту АПК області виплачено суму в розмірі 15млн.грн. фермерам у якості компенсації за бюджетною програмою, оскільки по їхньому розумінню така сума без відкату виплачена бути не могла, почали вимагати частину коштів які начебто отримала зазначена керівниця департаменту погрожуючи звільненням.

В подальшому остання знайшла інше місце роботи, про що повідомила керівників.

Любко за погодженням із губернатором вимагав зазначену суму за підписання розпорядження про звільнення із формулюванням яке не зашкодило б подальшому працевлаштуванню.

Наразі тривають обшукі за місцями роботи та мешкання фігурантів".

Але мешканець Фейсбуку Максим Левчук "Лев" сумнівається, що справу буде доведено до кінця.

"Справа в тому що взяли, показали, молодці… А далі через суд і знову на посаді (ПАРАДОКС). На передок: штрафбат з конфіскацією майна до 3 коліна".
 

comments powered by HyperComments