04:28
Юридична служба львівського Євромайдану надаватиме безкоштовний юридичний захист та консультації усім кого переслідують через участь у акціях протесту. Про це зі сцени львівського Євромайдану повідомили ведучі.
03:13
На різдвяному ярмарку біля Ратуші запрацювала „Крамничка добра”. Там продаватимуть вироби ручної роботи. Їхніми авторами є молодь із різних львівських парафій, пластуни, а також особливі творці зі спільноти „Лярш-ковчег” і центру реабілітації „Преображення”. Виручені кошти саме до них і повертатимуться, як соціальна підтримка. У роботах соціальних авторів відчуваються особливі доброта і світло, які вони дарують усім іншим.
18:20
Львівська спільнота Євромайдану офіційно запросила мешканців зі всіх куточків України до Львова на новорічні та різдвяні свята. Головною метою євромайданівців є показати всім і кожному правду про Євромайдан та позбутись упереджень.
01:36
„Американська сага Павла Лазаренка” – це історія про успіх і фатум колись всемогутнього українського політика. Книга належить перу журналіста інтернет-видання „Українська правда” Сергія Лещенка. Історія побудована на реальних фактах, подіях і документах без ліричних відступів і художніх прикрас.
12:54
Поки карантин «заморозив» космічну діяльність у всьому світі, український флагман ракетобудування КБ «Південне» сконцентрувалося на військових розробках.
323
15:28
За внесення цього питання у порядок проголосувало тільки 10 депутатів.
59
12:41
На Львівщині провели рейдову перевірку дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.
48
14:34
Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.
42
08:37
Жителі Підгірців Бродівського району вийшли на міжнародну трасу «Київ-Чоп», протестуючи проти незаконного приєднання їхньої громади до Заболотцівської ОТГ.
42
15:55
Пасажирські перевезення залізницею на західній частині України будуть відновлені з четверга, 4 червня.
41
12:15
Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА у співпраці зі структурними підрозділами у районах та ОТГ створило інтерактивну мапу спортивної інфраструктури Львівщини.
40
15:12
Голова Львівської ОДА Максим Козицький підписав розпорядження про виплату разової допомоги працівникам медичних комунальних некомерційних підприємств.
39
13:21
Про це йшлося на зустрічі заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцьким
39
10:17
Мешканка Львова, 1970 р.н. перебувала на лікуванні у реанімації Львівської обласної інфекційної лікарні з 29 травня. Була підключена до апарату ШВЛ. Позитивний ПЛР-тест отримали 26 травня.
38
16:04
Міська влада звернеться до Кабінету Міністрів щодо посилення обмежень, якщо захворюваність перевищить 23%.
38
10:49
За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 51 особу. Скеровано на самоізоляцію 83 особи.
29
17:15
В області померли ще двоє пацієнтів, у яких було зафіксовано коронавірусну інфекцію.
27
14:56
Територія, яка біля Приміського вокзалу, потребує більш сучасного урбаністичного підходу й оновлення, але щоб зберегти максимально історичну цілісність ландшафту.
21