У Львові побував Люблінський трикутник (ВІДЕО)

Середа, 11 січня 2023, 20:12
Президент України Володимир Зеленський у Львові зустрівся з лідерами Польщі Анджеєм Дудою і Литви Гітанасом Наусєдою.
У Львові побував Люблінський трикутник (ВІДЕО)

Зеленський прибув до міста Лева, щоб провести нараду щодо захисту кордону й безпекової ситуації в північно-західних областях країни. Зокрема, обговорювали оперативну обстановку на кордоні з Республікою Білорусь.

«Розуміємо, що, крім потужних заяв, ми нічого потужного там не бачимо, однак маємо бути готовими як на кордоні, так і в областях», – заявив президент України.

Дуда, Науседа та Зеленський підписали у Львові спільну заяву президентів Люблінського трикутника, йдеться у повідомленні канцелярії президента Польщі у твіттері.

Польща ухвалила рішення про передання Україні танків.

«Польща передасть Україні роту танків Leopard. Це відбудеться в межах створення міжнародної коаліції», – повідомив Анджей Дуда після зустрічі трьох президентів.

Литва передає зенітні системи – зброю для захисту від іранських дронів, для захисту енергетики.

«Почув сьогодні цю впевненість іще раз і від Анджея, і від Гітанаса – ми разом пройдемо шлях до відновлення безпеки України і всієї Європи, до відновлення нашої територіальної цілісності, до відновлення миру. Російська агресія має програти – так і буде», – сказав Володимир Зеленський у традиційному вечірньому зверненні до українців.

У Львові Зеленський також відвідав Український католицький університет.

comments powered by HyperComments