У великих громадах Львова встановлять додаткові системи оповіщення

Субота, 18 червня 2022, 16:45
Сирени на Львівщині буде чути краще.
У великих громадах Львова встановлять додаткові системи оповіщення

Із наступного тижня у кількох населених пунктах та великих громадах Львова розширять та вдосконалять мережу систем оповіщення населення. Там, де системи вже встановлені, однак було погано чути сирени, використовуватимуть додаткові рупорні гучномовці, повідомляє ЛМР.

Читайте також: Евакуація переселенців та виїзд українців за кордон. Як минула доба на Львівщині

Зокрема, системи сповіщення отримають Винники, Дубляни, Малі Підліски, Ситихів, Брюховичі, Рудне, Грибовичі, Збиранка, Рясне-Руське, Лисиничі, Підбірці, Зашків, Завадів, Гряда, Воля-Гомулецька.

Системи будуть автономними – складатимуться із кількох рупорів, які треба підключати у відповідних місцях, та пульта, за яким цілодобово має бути оператор. Саме він і сповіщатиме про початок та відбій тривоги.

У березні цього року у населених пунктах Львівської громади встановили 10 нових систем сповіщення.

Внаслідок того, що чимало інформаційних ресурсів, які дезінформували населення про початок та завершення повітряної тривоги, керівництво Львівської обласної військової адміністрації прийняло рішення обмежити повідомлення про повітряну тривогу на підставі воєнного стану в країні. Відтепер усі сповіщення будуть лише і виключно у телеграм-каналі Оповіщення ЦЗ.

comments powered by HyperComments