Дударик ідентифікував чергову пісню, яку в українців вкрали росіяни (ВІДЕО)

Субота, 4 червня 2022, 13:18
Львівська Національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» сьогодні презентувала чергову пісню із проєкту на підтримку Збройних Сил України «Прийняття» - «Любо братці, любо…».
Дударик ідентифікував чергову пісню, яку в українців вкрали росіяни (ВІДЕО)

Керівник колективу Дмитро Кацал наголосив, що пісня «Любо братці, любо…» стала гімном світового анархізму, успішно експропрійована совітами на довгі десятиліття.

«Свого часу Махну і Петлюрі не склалося дійти консенсусу, а цей союз міг би розтрощити і врангеля і леніна. Юнак із Гуляйполя, самородок і військовий вундеркінд по собі залишив цю пісню. Махно - це наша історія, добра чи зла не це важливо. Важливо, що ми з вами сьогодні її маємо і не віддамо орківській русні», - зазначив Дмитро Кацал.

Виконує твір лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Національна академічна чоловіча хорова капела "Дударик"; соло - Юрій Йосифович; гітара - Олег Ярема; бас-гітара - Денис Тихонов; акордеон - Володимир Заборовський; ритм-секція - Катерина Матвіїв. Звукорежисер - Антон Спільник. Автор проекту та диригент - Заслужений діяч мистецтв України Дмитро Кацал


Як відомо, проєкт «Прийняття» - це твори Тараса Шевченка та пісні, які росіяни вкрали в українців.

Капела ідентифікує співанки, відшукує оригінальний текст, далі твори аранжуються, розучуються (період прийняття тривав зо півроку) і презентуються в медіа для широкого загалу і на саркому москалям.

comments powered by HyperComments