Львівщина делегувала на Гімназіаду 11 юних спортсменів (ФОТО)

Вівторок, 10 травня 2022, 18:03
У Всесвітній літній Гімназіаді-2022 (ISF Gymnasiade Normandy 2022), яка відбувається у Франції, беруть участь спортсмени віком 16 - 18 років
Львівщина делегувала на Гімназіаду 11 юних спортсменів (ФОТО)

Львівщину у Всесвітній літній Гімназіаді - 2022 (ISF Gymnasiade Normandy 2022) представлятимуть 11 спортсменів віком 16 - 18 років. Сьогодні вони вирушили до Франції, де відбувається Гімназіада. Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

У період з 14 по 22 травня 2022 року учнівські збірні команди з 20 видів спорту візьмуть участь у XIX Всесвітній літній Гімназіаді, яка відбудеться у Нормандії (регіон Французької Республіки). За поданими заявками у заході візьмуть участь 3662 учениці та учні з 69 країн світу.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з учасниками Гімназіади перед виїздом та побажав успіху на змаганнях.

«У час війни на вас покладена величезна місія, адже ви – спортсмени, які представляють нашу державу, ви – її обличчя в Європі. Спілкуйтесь, розказуйте, які ми, показуйте свої вміння. Бажаю вам перемоги! Перемагайте так, як наші воїни перемагають на передовій. Перемоги вам на вашому фронті!», – сказав Максим Козицький.

Також під час зустрічі зі спортсменами начальник Львівської ОВА подякував представникам французької гуманітарної організації «Acted Ukraine», які в час повномасштабної війни волонтерять в Україні, зокрема, допоможуть з організацією доїзду дітей до місця змагань.

Україну представлятимуть 102 спортсмени та 29 тренерів з 18 видів спорту (бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, боротьба вільна та греко-римська, волейбол пляжний, гімнастика спортивна, дзюдо, легка атлетика, плавання, регбі-7, спортивне орієнтування, спортивні танці (брейкінг), стрільба з лука, теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), фехтування), в тому числі Львівську область – 11 спортсменів та 2 тренери  у 5 видах спорту (боротьба вільна, бокс, дзюдо, спортивні танці, стрільба з лука).

Склад Львівської області:

1. Кріль Андрій (боротьба вільна)
2. Завадський Іван (бокс)
3. Котович Адріана (бокс)
4. Комлик Діана (бокс)
5. Зензелюк Яна (бокс)
6. Фадєєва Анастасія (стрільба з лука)
7. Звада Артьом (резерв, бокс)
8. Корчемлюк Станіслав (дзюдо)
9. Фіялкович Назар (спортивні танці (брейкінг)
10. Черник Дзвенислава (стрільба з лука)
11. Перков Іван (стрільба з лука)
12. Шпота Валерія (тренер, бокс)
13. Колядінцева Світлана (тренер, стрільба з лука)

Довідково:

Гімназіада ISF — найбільший міжнародний мультиспортивно-просвітницький захід для учнів віком 16-18 років, яка була організована вперше в 1974 році та проводитиметься 19-й раз (Орлеан 1976, Лілль 1982, Ніцца 1986 і Кан 2002) під егідою Міжнародної федерації учнівського спорту (ISF).

До програми Гімназіади входять змагання з 20 видів спорту (включаючи 3 види параспорту), які пройдуть у 9 містах регіону – Кан, Довіль, Екув, Гранвіль, Гавр, Монтівільє, Пон-Одемер, Руан, Валь-де-Рой.

comments powered by HyperComments