На Львівщині СБУ буде зупиняти людей для перевірки документів

Четвер, 13 травня 2021, 15:05
У період з 12 по 14 травня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.
На Львівщині СБУ буде зупиняти людей для перевірки документів

 Масштабні тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних, повідомляє пресслужба СБУ.

«Служба безпеки України просить жителів та гостей м. Жовква, смт. Куликів та м. Дубляни із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, під час навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, догляду автомобільного транспорту. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

«Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ у Львівській області (032) 261-61-42, або телефонувати -102», – повідомляють в СБУ.

comments powered by HyperComments