Локдаун у Львові скоріш за все продовжать іще на тиждень

Понеділок, 5 квітня 2021, 15:04
За словами міського голови Львова, наразі чисельність інфікованих COVID-19 не дозволяє послаблювати карантинні обмеження
Локдаун у Львові скоріш за все продовжать іще на тиждень

У вівторок-середу Львівська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийматиме рішення, чи продовжуватиме жорсткий карантин у Львові іще на тиждень. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради посилаючись на слова міського голови Львова Андрія Садового.

За словами міського голови, наразі кількість інфікованих COVID-19 не дозволяє послаблювати карантинні обмеження, тому мерія щодня моніторить ситуацію.

«В рамках держави Україна розглядаються різні варіанти. Відповідні рішення буде приймати Міністерство транспорту спільно з Міністерством охорони здоров`я. На сьогодні ми ввели режим спецперевезень для громадського транспорту, працює авіаційне та залізничне сполучення. Щодня ми моніторимо ситуацію.

Станом на сьогодні у наших комунальних лікарнях є 1112 людей на лікуванні. За останню добу було госпіталізовано 46 людей. Маємо наразі ріст, не критично великий, бо ми мали переживання, але завтра чи у середу ми будемо фіналізувати рішення, чи ми будемо продовжувати ще на тиждень карантин, чи підемо на певні послаблення. Наразі оптимізму мало. Бажання є, але цифри не дають можливості цього зробити.

Ми провели декілька нарад з поліцією, ми рішенням комісії з надзвичайних ситуацій закрили все, що можна закрити – нічні клуби, була проведена розмова з власниками та керівниками, поліція гарантувала, що будуть стояти пости, наряди, що там жодного відвідувача не буде. Якщо є факти, що в тому чи іншому нічному клубі через вихідні була активність – ми будемо мати серйозну розмову з органами правопорядку. Щодо ресторанів – вони працюють лише на виніс. Якщо є факти, що той чи інший ресторан працює і приймає клієнтів всередині – подайте інформацію, ми приймемо відповідні рішення. Але я мушу мати факти», – заявляє мер Львова Андрій Садовий.

 

comments powered by HyperComments