У Львові 340 медиків уже отримали першу дозу вакцини проти коронавірусу

Четвер, 4 березня 2021, 12:33
Вакцинацію зараз проводить мобільна бригада 2-ої міської поліклініки м. Львова
У Львові 340 медиків уже отримали першу дозу вакцини проти коронавірусу

На Львівщині наразі вакцинують медиків, які працюють із «ковідними» пацієнтами. Вакцинацію проводить мобільна бригада 2-ої міської поліклініки міста Львова, яка пройшла відповідне навчання у Києві. Від початку кампанії вакцинації на Львівщині перше щеплення від коронавірусу отримало 340 медиків: це працівники Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, «Центру легеневого здоров’я», 8-ої міської та Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова та Центру екстренної допомоги. Усі медики, які отримали першу дозу вакцини, почувають себе добре і не мають жодних незвичних реакцій на вакцину. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Так, перше щеплення (а їх має бути два) отримали: 50 медиків Львівської обласної інфекційної лікарні; 70 медиків 8-ї міської клінічної лікарні; 80 медиків регіонального центру легеневого здоров’я; 140 медиків міської клінічної лікарні швидкої допомоги й обласного центру екстреної медичної допомоги. Сьогодні мобільна бригада продовжує вакцинувати медиків у лікарні швидкої допомоги.

Нагадаємо, перша партія вакцини від коронавірусу на Львівщину, зокрема й місто Львів, надійшла 25 лютого. Це 42 200 доз вакцини «Oxford/AstraZeneca» («Covishield»), якою планують вакцинувати 21 100 осіб (по дві дози на одну людину).

Першими щеплення отримують медики, які працюють з хворими на коронавірус та працівники мобільних бригад з імунізації. Перед вакцинацією пацієнта оглядають, він підписує згоду й тоді його вакцинують. Відтак, упродовж 30 хвилин після щеплення, медики наглядають за його станом.

comments powered by HyperComments