У Львові в районі кінцевої трамвая на Сихові стався зсув грунту

Неділя, 28 лютого 2021, 12:54
Зсув грунту в районі розвротного кільця трамвая на проспекті Червоної Калини стається уже вдруге
У Львові в районі кінцевої трамвая на Сихові стався зсув грунту

У Львові на проспекті Червоної Калини уже вдруге стався зсув грунту на насипу розворотного кільця трамвайних маршрутів № 4 і 8. Про це у фейсбук-спільноті «Варта 1» повідомила місцева мешканка Зоряна Богоніс і опублікувала світлини із місця інциденту.

Зазначимо, що зсув ґрунту насипу розворотного кільця трамвая на Сихові трапляється уже вдруге – вперше аналогічний інцидент стався у кінці травня 2019 року. Тоді причиною зсуву ґрунту в ЛКП «Львівавтодор», яке було замовником будівництва трамвая на Сихів, назвали рясні дощі. Зараз, вочевидь, причиною зсуву ґрунту стало танення снігу.

Додамо, що трамвайну лінію на Сихів було збудовано протягом 2014 – 2017 років. Замовником будівництва виступало ЛКП «Львівавтодор». Будівництво частково фінансувалося за кошти кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку, його вартість сягнула майже 30 мільйонів євро. Підрядником виступала турецька компанія «Онур».

Зазначимо, що зсуви ґрунту в районі кінцевої «вул. Вернадського» не єдина проблема на трамвайній лінії на Сихів – в нижній частині лінії, на вулиці Стуса, вийшла із ладу кабельна лінія і у 2021 році ЛКП «Львівелектротранс» витратить 1,8 млн. грн. на її капітальний ремонт.

 

comments powered by HyperComments