Через негоду частину шкіл Львова можуть перевести на дистанційне навчання

Середа, 10 лютого 2021, 15:31
На дистанційне навчання, найімовірніше, переведуть ті навчальні заклади, де більшість учнів доїжджає до місця навчання
Через негоду частину шкіл Львова можуть перевести на дистанційне навчання

У Львові синоптики найближчими днями прогнозують сильні снігопади і зниження температури повітря. Як повідомила очільниця міського Управління освіти Зоряна Довгантик, зараз освітяни проводять опитування серед батьків, щоб визначити формат навчання на четвер-п’ятницю. Навчальні заклади, де більшість дітей на навчання довозять із різних частин міста, найімовірніше перейдуть на навчання з використанням дистанційних технологій. Тоді як школи, що розташовані в мікрорайонах, де більшість учнів мешкають у пішій доступності, продовжать роботу офлайн. Натомість дитячі дошкільні навчальні заклади працюватимуть у звичному режимі. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Садочки будуть працювати. Школи зараз проводять опитування серед батьків, і приймається рішення по кожній школі окремо.

Наприклад, є школи, які вже прийняли рішення про навчання з використанням дистанційних технологій, тому що дітей туди довозять з різних частин міста. Якщо ж школа розташована в мікрорайоні, наприклад, Тракту Глинянського чи Сихова – це є в пішій доступності, то вони приймають рішення, що діти будуть звично навчатися, або будуть навчатися окремі класи. Ми до кінця дня будемо мати інформацію, яке рішення прийняла кожна школа», – повідомила Зоряна Довганик.

comments powered by HyperComments