Мер Львова Андрій Садовий розповів про те, як завтра у Львові святкуватимуть Водохреща

Понеділок, 18 січня 2021, 15:10
Про загальноміське освячення води і ситуацію у Львові із коронавірусною хворобою розповідав сьогодні зранку Андрій Садовий у ефірі «Люкс FM»
Мер Львова Андрій Садовий розповів про те, як завтра у Львові святкуватимуть Водохреща

Сьогодні, 18 січня 2021 року міський голова Львова Андрій Садовий на радіо «Люкс FM», яке належить його дружині, пані Катерині Кіт-Садовій, розповідав про ситуацію із коронавірусом у Львові і традиційне освячення води на Водохреща.

«Зараз ситуація із Covid-19 по місту достатньо рівна. Якщо дивитись на кількість людей, які госпіталізовані до наших комунальних лікарень, то станом на сьогоднішній ранок із запаленням легень перебуває 416 осіб, а у 305 з них виявлено коронавірус. Маючи резерв 1300 ліжок в медзакладах, львів'яни можуть себе почувати спокійно.

Щодо проведених ПЛР-тестів, то їх за останню добу було проведено дуже мало, але так завжди на вихідних.

Загалом свята ми пройшли спокійно, але розслаблятись не варто, адже сьогодні ще другий Святий вечір, завтра — Водохреща. Щодо загальноміського посвячення води, то ми, не зважаючи на карантинні обмеження, його проведемо, але дуже камерно: представники всіх конфесій освятять воду, а опісля львів'яни впродовж дня зможуть підходити на площу Ринок та набирати її собі. Ми зберігаємо традицію, але закликаємо львів'ян берегти себе, одягати маски і не виходити на вулицю із підвищеною температурою», – сказав Андрій Садовий.

comments powered by HyperComments