Цього року у Львові і Дрогобичі не буде традиційного загальноміського освячення води

П'ятниця, 15 січня 2021, 17:48
Масові заходи, пов’язані із освяченням води 19 січня відмінили через коронавірусний карантин в Україні
Цього року у Львові і Дрогобичі не буде традиційного загальноміського освячення води

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Львові не буде традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення, яке відзначають 19 січня. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, зможуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її освятить капелан міської ради отець Павло Дроздяк. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«На превеликий жаль, цього року, зважаючи на те, що ми живемо в час локдауну, загальноміського освячення води в масштабному урочистому форматі, як було кожного року, не буде. Зараз маємо період хвороби, і ми не можемо спонукати людей збиратися у великій кількості. Але свячена вода біля Ратуші традиційно буде. Наш капелан освятить воду перед Ратушею, і мешканці нашого міста протягом дня зможуть цю воду отримати.

Також просимо і звертаємося до львів'ян, щоб вони дотримувалися всіх карантинних обмежень і заходів безпеки, носили маску і дотримувалися соціальної дистанції. Здоров’я – це основне», – зазначив у коментарі Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради.

Зазначимо, що масові заходи із освячення води і купання на Водохреща скасовані не тільки у Львові, але й у Дрогобичі. Освячення води у Дрогобичі буде здійснюватися тільки на території храмів, повідомила прес-служба Дрогобицької міськради.

comments powered by HyperComments