Завтра школярі Львова долучаться до Дня пам’яті жертв голодоморів

Четвер, 26 листопада 2020, 18:45
28 листопада по всій країні відбудеться акція «Запали свічку пам’яті»
Завтра школярі Львова долучаться до Дня пам’яті жертв голодоморів

У навчальних закладах Львова проведуть ряд заходів з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів – щорічного національного пам'ятного день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Відтак завтра, напередодні Дня пам'яті жертв голодоморів, у всіх школах міста відбудеться хвилина мовчання і тематичні уроки, на яких переглядатимуть художні та документальні фільми про Голодомор.

Також школярі долучаться до загальноміської акції «Принеси мені яблуко». Метою акції є вшанування пам’яті дітей, які загинули під час Голодомору. У львівських школах переглянуть та обговорять соціальний ролик «Ти приніс мені яблуко». Також дітей заохочують принести до школи 1 яблуко, як символ пам’яті, безсмертя, вшанування Матері-Землі та України. Зібрані у п’ятницю яблука передадуть на благочинність (геріатричні центри, волонтерські ГО, притулки для тварин, натуралістичні центри тощо).

Зазначимо, що 28 листопада по всій країні відбудеться акція «Запали свічку пам’яті»: о 16.00 год українці проводять хвилину мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня. Школярам пропонують також долучитись до цієї акції та публікувати фото чи відео про це у соціальних мережах.

comments powered by HyperComments