У Соборі св. Юра виставлять для почитання унікальну ікону із усміхненою Богородицею

Середа, 25 листопада 2020, 09:40
Ікону буде виставлено після завершення Божественної Літургії о 11 годині в неділю, 29 листопада
У Соборі св. Юра виставлять для почитання унікальну ікону із усміхненою Богородицею

У Соборі святого Юра в неділю 29 листопада 2020 року виставлять для почитання унікальну ікону із усміхненою Богородицею: після завершення Божественної літургії о 11:00 буде виставлено копію Вифлиємської ікон Пресвятої Богородиці.

З нагоди початку Різдвяного посту, у суботу, 28 листопада, о 17.00 год в Архикатедральному Соборі св. Юра, під час Всенічного Бдіння, Високопреосвященний Ігор, Митрополит Львівський, запалить Вифлеємську лампаду, яка протягом усього Різдвяного посту буде виставлена в Соборі разом з Вифлеємською іконою Божої Матері.

Протягом Різдвяного посту в Архикатедральному соборі св. Юрія щодня служитиметься Молебень до Пресвятої Богородиці перед іконою Вифлеємської Матері Божої:

- з понеділка по п’ятницю ― після Божественних Літургій о 10.00;

- суботу ― після Божественної Літургії о 10.00;

- у неділю ― після Божественної Літургії об 11.00.

«Ласкаво запрошуємо всіх вас єднатися з нами у спільній молитві у храмі та онлайн. Розпочнімо Різдвяний піст – цей особливий період приготування до Народження Господа нашого Ісуса Христа – зі світлом Вифлеємського вогню, щоб воно доторкнулось і зігріло кожного з нас, а головне ― принесло у наш дім довгожданий мир. Прибігаймо до Нашої Небесної Неньки у всіх наших бідах і труднощах, і пам’ятаймо, що саме за посередництвом Пресвятої Богородиці ми зможемо випросити собі благодаті у Господа, бо, як молимося у молитві: «Ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла», – зазначають у храмі.

Вифлеємська Чудотворна ікона – це єдина із прославлених ікон Божої Матері, на якій Пресвята Діва усміхається, тоді як традиційно в іконографії Богородиця зображується серйозною, скорботною або замилуваною. Постійне місце перебування Вифлеємської Чудотворної ікони Божої Матері – базиліка Різдва Христового у Вифлеємі, поблизу спуску в Печеру Різдва, де народився Христос. До Пресвятої Богородиці на честь її ікони Вифлеємської моляться про дарування дітей, про їхнє благополуччя, про сімейне щастя. При будь-яких життєвих обставинах вірні звертаються в молитвах до Пречистої Богородиці і просять про її допомогу.

comments powered by HyperComments