Правоохоронці Львівщини уже отримали 11 повідомлень про порушення «карантину вихідного дня»

Субота, 14 листопада 2020, 14:27
11 повідомлень про порушення карантину були отримані станом на 11:00 14 листопада 2020 року
Правоохоронці Львівщини уже отримали 11 повідомлень про порушення «карантину вихідного дня»

У відділі комунікації Національної поліції Львівщини повідомляють, що правоохоронці відстежують дотримання у Львові та на Львівщині вимог «карантину вихідного дня».

Поліцейській вдячні громадянам, котрі надають інформацію про недотримання протиепідемічних заходів та закликають керівників суб’єктів господарювання неухильно виконувати вимоги «карантину вихідного дня», запровадженого урядом України до кінця листопада.

Сьогодні, 14 листопада, станом на 11.00 до поліції Львівщини надійшло 11 повідомлень про порушення правил карантину. Правоохоронці реагують на усі такі повідомлення – проводять профілактичні бесіди, а у випадках, якщо громадяни чи керівники суб’єктів господарювання не припиняють правопорушення – притягують їх до передбаченої законодавством відповідальності. Зокрема, складають адмінпротоколи за ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліція Львівщини вкотре закликає громадян та керівників суб’єктів господарської діяльності суворо дотримуватись карантинних заходів.

comments powered by HyperComments