У Львові представники партії Порошенка виявили порушення при формуванні дільничної виборчої комісії

Неділя, 25 жовтня 2020, 18:07
Одна і та ж сама людина є і головою дільничної виборчої комісії, і кандидатом в депутати Львівської районної ради
У Львові представники партії Порошенка виявили порушення при формуванні дільничної виборчої комісії

У Львові представники політичної партії «Європейська солідарність», керівником якої є екс-президент України Петро Порошенко виявили у Львові порушення при формуванні дільничної виборчої комісії № 461870, голова якої одночасно є кандидатом у депутати Львівської районної ради. Про це повідомив керівник міської організації «ЄС» Петро Адамик на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«Заява Львівської міської організації політичної партії «Європейська Солідарність»

Порушення виборчого законодавства у Львові – голова ДВК від Андрія Садового одночасно кандидує від партії «Сила і честь» до Львівської районної ради.

Стало відомо, що голова Дільничної виборчої комісії № 461870 Гайдучок Андрій Ігорович, який представляє кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового, одночасно є кандидатом в депутати до Львівської районної ради від партії «Сила і честь».

«Європейська Солідарність» обурена настільки зухвалим порушенням виборчого законодавства з боку міського голови Львова і його команди, і вимагає звільнення Гайдучка Андрія з посади голови ДВК.

Нехтування законодавством – це візитна картка міської влади. Це замах на основи державного ладу, а саме гарантування чесного, неупередженого та справедливого волевиявлення громадян.

Українці занадто багато віддали за право обирати чесно. Лише чесні вибори є гарантом демократичного розвитку і цивілізаційного поступу. І ми не допустимо порушення наших виборчих прав владою та її сателітами», – написав Адамик на своїй сторінці в «Фейсбуку».
 

comments powered by HyperComments