Через COVID-19 на Львівщині із 19 жовтня школярі йдуть на канікули, а студенти переходять на дистанційне навчання

Четвер, 15 жовтня 2020, 12:05
Відповідне рішення сьогодні прийняла Львівська обласна комісія із питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
Через COVID-19 на Львівщині із 19 жовтня школярі йдуть на канікули, а студенти переходять на дистанційне навчання

Сьогодні у Львові відбулося позачергове засідання Львівської обласної комісії із питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На ньому було прийнято рішення, що школярі Львова та Львівщини із 19 жовтня цього року йдуть на канікули, а учні професійно-технічних навчальних закладів і студенти  переходять на дистанційне навчання. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Комісія ухвалила рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти області встановити з 19 по 30  жовтня 2020 року канікули, у наступний період – можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації.

Також рекомендовано закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти з 19 жовтня по 15 листопада 2020 року на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (окрім сиріт; осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, «червоних» карантинних зон, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачам освіти, які поєднують навчання з роботою).

Ці додаткові заходи необхідні, щоб мінімізувати безпосередні фізичні контакти між учасниками освітнього процесу в умовах стрімкого підвищення рівня захворюваності на COVID-19 в Україні та на Львівщині.

Заклади дошкільної освіти поки-що продовжують працювати у звичному режимі. Вони повинні організувати роботу із неухильним дотриманням правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту та уникнення масових скупчень.

Головному управлінню Національної поліції у Львівській області, Головному управлінню Держпродспоживслужби у Львівській області, головам  райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення доручено посилити контролюючі заходи щодо дотримання протиепідемічних заходів на адміністративних територіях області.

comments powered by HyperComments