У Львівській національній філармонії запрошують на «Співанки»

Вівторок, 1 вересня 2020, 14:33
У проект «Співанки» включеного українські народні пісні у незвичних аранжуваннях в стилі фанк, афро, фюжн, тощо
У Львівській національній філармонії запрошують на «Співанки»

Львівська національна філармонія презентує новий музичний проект «Співанки», який побудовано на українських народних піснях, які отримали незвичне ритмічне та гармонічне звучаннях стилів фанк, афро, фюжн та ще багатьох інших очікує на гостей події «Співанки». Вона відбудеться 4 вересня о 19: 00 год на сцені Концертного залу Людкевича Львівської національної філармонії.

«Музичний проєкт «Співанки»- це скарбниця народних пісень у сучасному звучанні», – розповів генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп.

У концерті звучатимуть народні пісні, зібрані на теренах Закарпаття, та аранжовані відомим українських джазовим музикантом, композитором Ігорем Закусом.

Народні композиції набудуть зовсім нового, сучасного втілення. Народна манера співу поєднається електронними та ударними інструментами, а автентичні мелодії звучатимуть у різних стилях та жанрах: фанк, афро, фюжн, есід, балада та ін. Пісні прозвучать у виконанні: Іванки Червінської (вокал), Родіона Іванова (клавішні), Ігоря Закуса (бас-гітара), Артура Фролова (барабани).

Допоможе розкрити неповторну красу і колорит українських пісень також звучання симфонічного оркестру. Тож до ансамблю виконавців ще долучиться камерний склад Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії.

Диригуватиме Володимир Сивохіп. Оркестрування здійснив Ігор Юзюк.

comments powered by HyperComments