У Львівській міськраді звітують про те, як стежать за дотриманням карантинних правил

Вівторок, 25 серпня 2020, 18:05
Протягом вихідних, що минули, моніторингові групи із чиновників перевірили майже 700 об’єктів і склади 10 протоколів про порушення

У Департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради звітують про те, як перевіряють об’єкти торгівлі і транспорт на дотримання карантинних обмежень. Про це пише прес-служба Львівської міської ради.

Впродовж 21 – 24 серпня 2020 року моніторингові групи загалом обстежили 688 об’єктів і видали 87 попереджень і склали 10 протоколів щодо роботи закладів, які мали порушення правил карантину.

Рішення про перевірки дотримання карантину раніше прийняла міська комісія з питань ТЕБ і НС. Воно передбачає посилення роботи моніторингових груп для перевірки суб'єктів господарювання та міського транспорту на дотримання всіх карантинних заходів. Рейди проводять щодня у посиленому режимі.

В той же час, містяни у соціальних мережах пишуть про те, що контроль «маскового режиму» в громадському транспорті майже не здійснюється, можна зустріти багато людей із відкритими носами, масками на підборідді або узагалі без маски. На зауваження порушники маскового режиму, як правило, реагують агресивно.

comments powered by HyperComments