У Львові до Дня Незалежності України відбудуться концерти в Митрополичих Садах

Середа, 19 серпня 2020, 15:08
Концерти відбуватимуться із 22 по 24 серпня, в ці дні Митрополичі Сади будуть відкритими для відвідувачів
У Львові до Дня Незалежності України відбудуться концерти в Митрополичих Садах

У Митрополичих Садах, які знаходяться навколо церкви Святого Юра У Львів до Дня Незалежності України запланована низка концертів, отож від суботи 22 серпня до понеділка 24 серпня Митрополичі Сади будуть відчинені для відвідувачів. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У суботу, 22 серпня, українські джазмени зіграють у Митрополичих Садах спеціальну джазову програму із вокальних та інструментальних хітів та стандартів. У концерті візьмуть участь Анастасія Літвінюк та Ігор Гнидин (лідери проекту «ShockolaD»), котрабасист Сергій Федорчук та вокалістка Юлія Швед. Спеціальна програма «Літній Джаз в саду» – це хіти Френка Сінатри, Тоні Беннета, Енді Вільямса та інших.

У неділю, 23 серпня, прозвучить «Музика з фільмів про кохання». До підбірки увійдуть відомі мелодії фільмів 20 та 21 століття у виконанні оркестру під керівництвом народного артиста України Богдана Мочурада.

Початок концертів о 19.30 год.

У понеділок, 24 серпня, Оксана Муха представить концертну програму «Два кольори». У виконанні переможниці проекту «Голос країни» звучатимуть найкращі українські пісні: «Гуцулка Ксеня», «Я піду в далекі роки», «Черемшина», «Ворожка», «Де ти тепер», «Шуміла ліщина» тощо.

До слова, до Дня Незалежності співачка готує прем'єру свого дебютного кліпу – на народну пісню «Шуміла ліщина». Початок концерту о 20.00 год.

Події та заходи, що відбуваються на території Митрополичих садів, організовують заради підтримки соціальних проектів та утримання самих садів.

Фото – «Вголос».

comments powered by HyperComments