Капремонт вулиці Пилипа Орлика у Львові розпочнуть уже в четвер

Вівторок, 21 липня 2020, 18:43
Ремонтні роботи буде проводити ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор»
Капремонт вулиці Пилипа Орлика у Львові розпочнуть уже в четвер

Уже в цей четвер, 23 липня 2020 року розпочнеться капітальний ремонт вулиці Пилипа Орлика у Львові. Виконувати роботи буде турецька компанія «Онур», яка стала переможцем тендеру. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор», пише прес-служба Львівської міської ради.

«Роботи плануємо розпочати з четверга, 23 липня. Відповідно, вулиця буде перекрита для руху транспорту на відрізку від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові. Згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», загальна вартість реконструкції вул. Пилипа Орлика становить 74,9 млн грн. Проектно-кошторисну документацію розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку»,  – повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Проектом реконструкції вулиці Пилипа Орлика передбачено розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів), облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, облаштування зупинки громадського транспорту, влаштування сміттєвого майданчика, та влаштування підпірної стінки поблизу лікарні.

Також підрядник проведе реконструкцію водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання.

comments powered by HyperComments