У Львові вчора сталася ДТП за участю трьох рейсових автобусів

П'ятниця, 17 липня 2020, 09:03
На проспекті В’ячеслава Чорновола неподалік ТРЦ «Форум Львів» сталося зіткнення трьох автобусів – двох комунальних, які працювали на маршрутах № 47а і 46, а також одного приватного приміського із маршруту № 144.
У Львові вчора сталася ДТП за участю трьох рейсових автобусів

Вчора у Львові на проспекті В’ячеслав Чорновола сталося потрійне зіткнення пасажирських автобусів. Інцидент трапився неподалік ТРЦ «Форум Львів». Учасниками ДТП стали комунальні автобуси міських маршрутів № 47а і 46, а також приватний автобус, який працював на приміському маршруті № 144. Автобуси рухалися напрямку центру. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради, посилаючись на інформацію Львівського комунального автотранспортного підприємства № 1.

За інформацією автотранспортного підприємства, автобус маршруту № 47а здійснював маневр і, не врахувавши дистанції, зачепив автобус маршруту № 144. Останній, в свою чергу, від зіткнення відкотився і зачепив автобус маршруту № 46.

Повідомляється, що на місце аварії викликали поліцію та «швидку». Медики обстежили пасажирів, один із яких поскаржився на удар головою об поручень. Внаслідок обстеження серйозних травм не виявили, тож постраждалого відпустили додому.

Після оформлення ДТП автобуси доправили у автопарк для усунення ушкоджень. На місці аварії спостерігалися незначні затримки у русі транспорту.

comments powered by HyperComments