Голова ЛОДА вимагає закрити ресторани у Львові

П'ятниця, 3 липня 2020, 17:09
Відповідний лист опублікували на сайті ЛОДА у п'ятницю, 3 липня, передає "Zaxid.net".
Голова ЛОДА вимагає закрити ресторани у Львові

Максим Козицький, голова Львівської ОДА, хоче скликати позачергове засідання Львівської міської комісії ТЕБ і НС та заборонити у місті діяльність фітнес-центрів, закладів громадського харчування та спортзалів.

 

Козицький пише, що міська комісія ТЕБ і НС 24 червня дозволила роботу закладів громадського харчування, фітнес-центрів та спортивних залів з кількістю відвідувачів до 10 осіб усупереч постанові КМУ від 20.05.2020 №392 та рішенню обласної комісії ТЕБ і НС від 22 червня. А таке рішення може приймати лише регіональна комісія з питань ТЕБ і НС.

"Доводжу до Вашого відома, що рішення про послаблення карантинних заходів приймається на підставі подання головного державного санітарного лікаря регіону, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації. Проте, подання на послаблення карантинних заходів, тим більше послаблення заходів у місті Львові, не було", – йдеться у листі Максима Козицького.

Таким чином голова ЛОДА вимагає невідкладно скликати позачергове засідання міської комісії ТЕБ і НС та привести її рішення до вимог постанови КМУ та рішення обласної комісії, тобто, заборонити у місті діяльність ресторанів, фітнес-центрів та спортзалів.

Незадовго після публікації інформацію з сайту ЛОДА видалили

comments powered by HyperComments