У Львові закликають преміювати всіх двірників
Вівторок, 21 квітня 2020, 17:02
14 квітня на Офіційному інтернет-представництві президента України з’явилася електронна петиція, у якій закликали преміювати двірників ОСББ, ЖБК та УК по 5000 грн.

Автор звернення Ігор Кідик наголосив, що напередодні місто виплатило гроші лише працівникам житлово-комунального господарства, що є некоректно щодо інших двірників.
"Дане рішення є позитивним щодо працівників ЖКГ, які на час карантину слідкують за чистотою в нашому місті, однак у додатку №1 зазначені лише комунальні підприємства Львова.
Виділення бюджетних грошей без врахувань працівників житлово-комунального господарства, які працюють в ОСББ, ЖБК та управлінських компаніях є не коректним, та таким, що порушує їх права. До бюджету міста сплачують податки як мешканці ОСББ, ЖБК так і мешканці будинків під управлінням ЛКП", – йдеться у петиції.
Станом на 21 квітня петиція набрала 431 голос.
Матеріали за темою:
25 березня 2025
24 березня 2025
08 березня 2025
05 березня 2025
04 березня 2025
01 березня 2025
comments powered by HyperComments