У богослужіннях з нагоди святкування Великодня взяло участь 30 тисяч мешканців Львівщини
Вівторок, 21 квітня 2020, 15:12
Минулого року у богослужіннях з нагоди святкування Великодня на території Львівської області взяло участь близько 1,5 млн. осіб, а цього року цифра ледь перетнула позначку у 30 тисяч.
![У богослужіннях з нагоди святкування Великодня взяло участь 30 тисяч мешканців Львівщини](https://varta.com.ua/content/documents/12131/1213030/thumb-item-523x340-714f.jpg)
Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. Він подякував мешканцям області за дотримання карантинних заходів під час Великодня.
"Дорогі мешканці Львівщини, хочу подякувати кожному з Вас за свідому громадянську позицію, за відповідальність та за турботу не лише про себе, а й про тих, хто поруч. Подяка Вам від Львівської ОДА та особисто від мене. Щиро пишаюся Вами! Бережіть себе! Христос Воскрес!" - додає у звернення очільник Львівщини.
Матеріали за темою:
18 липня 2024
13 липня 2024
11 липня 2024
10 липня 2024
Агнешка Гут з Щецину: знавець геральдики, "протонотаріусів" та канцелярій Західнопоморських герцогів
08 липня 2024
07 липня 2024
comments powered by HyperComments