У Турківському лісгоспі взялись до висаджування сіянців
Середа, 8 квітня 2020, 16:47
В гірських лісах Львівьскої області розпочалась лісокультурна кампанія.
![У Турківському лісгоспі взялись до висаджування сіянців](https://varta.com.ua/content/documents/12128/1212754/thumb-item-523x340-8fd9.jpg)
Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.
У рівнинній частині області лісокультурні роботи завершені, натомість у гірській частині активно розпочато роботу з лісовідновлення у Боринському, Дрогобицькому, Сколівському та Турківському державних лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
«Як тільки зійшов останній сніг працівники лісових господарств взялись до висаджування сіянців», - зазначають в управлінні.
На ділянках, які відведені під садіння лісових культур, лісівники використовують маркування дерев'яними кілками біля кожного сіянця, так у майбутньому це надасть змогу краще проводити догляди за лісовими культурами, не пропустивши жодного маленького деревця.
Матеріали за темою:
18 липня 2024
13 липня 2024
11 липня 2024
10 липня 2024
Агнешка Гут з Щецину: знавець геральдики, "протонотаріусів" та канцелярій Західнопоморських герцогів
08 липня 2024
07 липня 2024
comments powered by HyperComments