Дотримання вимог карантину – це єдиний спосіб уникнути інфікування на коронавірус - ЛОДА

Середа, 8 квітня 2020, 17:51
На важливості дотримання карантину наголосила сьогодні, 8 квітня, у межах брифінгу лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.
Дотримання вимог карантину – це єдиний спосіб уникнути інфікування на коронавірус - ЛОДА

"Вірус швидко поширюється у суспільстві, тому ще раз усі громадяни повинні усвідомити, що дотримання вимог карантину на сьогоднішній день – це єдиний спосіб  уникнути інфікування на коронавірусну інфекцію. Оскільки, на жаль, є люди, які не хворіють або хворіють у стертій формі, вони не знають, що хворі, але вони можуть виділяти вірус і наражати когось іншого на небезпеку. Тому на сьогодні треба уникнути відвідування знайомих, зустрічей. Зайвий раз не виходити з дому", - наголошує Наталія Тімко.

У разі необхідності покинути помешкання, наприклад вийти у магазин, епідеміолог дає такі рекомендації:

"Якщо така необхідність є , тоді слід скористатися маскою, рукавичками, дотримуватися соціальної дистанції 2 метри між людьми. Після повернення додому, треба зняти рукавиці і маску – викинути їх. Помити руки, розпакувати придбане, знову помити руки. Якщо використовували паперові пакети – їх теж викинути. Опісля, знову помити руки і безпечно використовувати продукти. На сьогоднішній день, маска, чисті руки і соціальна дистанція – вагомий чинник, який може зупинити поширення корона вірусу серед населення Львівщини", - додала вона.

За словами заступника директора Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Ігоря Берника, станом на сьогоднішній ранок, у  Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 85 пацієнтів, з них -13 з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

"У відділенні інтенсивної терапії на ранок – 5 хворих, з них – 2 на апараті штучної вентиляції легень, з цих 2 – у одного підтверджена корона вірусна інфекція. Стан цього пацієнта є вкрай тяжким", - розповів Ігор Берник.

comments powered by HyperComments