На Львівщині повністю припинено транспортне перевезення пасажирів

Середа, 18 березня 2020, 17:31
З 12 години 18 березня у Львівській області заборонени приміські, міжміські, внутрішньообласні, міжобласні перевезення пасажирів.
На Львівщині повністю припинено транспортне перевезення пасажирів

Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, пише Depo.Львів.

«Заборонено приміські, міжміські, внутрішньообласні, міжобласні транспортні перевезення. Йдеться про регулярні і нерегулярні транспортні перевезення пасажирів. Ця заборона не розповсюджується на звичайний автомобільний транспорт. Вона стосується саме перевезень пасажирів, не вантажів. Якщо говорити про місто, то ця постанова також забороняє перевезення пасажирів – понад 10 осіб у одно траспортному засобі: автобусі, тролейбусі, трамваї», – сказав він.

Окрім того, заступник наголошує, що перевізникам необхідно дотримуватися жорстких карантинних норм.

Відтак, з сьогоднішнього ранку, відбулися відповідні зміни у чинне законодавство України, яке передбачає штрафні санкції, кримінальну та адміністративну відповідальність за недотримання цих норм.

Звертаємо увагу, що згідно з проєктом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», який 17.03.2020 року був прийнятий на позачерговому пленарному засіданні Верховної ради України внесено зміни до статті 325 Кримінального кодексу України відповідно до якої порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, карається штрафом від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі.

comments powered by HyperComments