У Львові посадили за грати педофіла

Четвер, 27 лютого 2020, 21:19
Чоловік розбещував хлопчика-підлітка.

 

У 2016 році Валерій О. познайомився з 13-річним хлопцем у соцмережах. Після кількох місяців їхня переписка почала набувати інтимного характеру і чоловік запросив хлопця на особисту зустріч у центрі. Наприкінці літа 2016 року вони вперше зустрілись біля ринку «Добробут».

Хлопець пояснив у суді, що був впевнений, що на зустріч ніхто не прийде, а коли під час зустрічі Валерій О. почав натякати на непристойні речі, він злякався і втік. Через кілька місяців Валерій О. написав йому уже з іншої сторінки, де було змінене фото та особисті дані. Хлопець злякався і не хотів, щоб чоловік розповів будь-кому про їхнє спілкування, тому погодився з ним зустрітись. Вони зустрічались ще два рази, під час яких Валерій О. розбещував неповнолітнього та давав йому гроші.

Під останньої зустрічі, яка відбулась 26 квітня 2017 року у готелі «Експрес Вояж» на вул. Джерельній, Валерія О. Працівники готелю побачили, що чоловік привів у готельний номер неповнолітнього, заблокували двері та викликали поліцію. На час затримання Валерію О. було 47 років, а хлопцю – 14. У суді хлопець розповів, що зустрічався з Валерієм О. лише тому, що боявся його.

Під час судового засідання Валерій О. свою провину не визнав, сказав, що сам є батьком, який виховує сина 2004 року народження, тому не міг вчинити розпусних дій щодо неповнолітнього. За словами Валерія О., у соцмережах він побачив дописи неповнолітнього хлопця, який вів непристойну переписку, пропонуючи свої сексуальні послуги. Чоловік стверджував, що почав спілкуватись та зустрічався з хлопцем, щоб відмовити його від цього.

Дослідивши усі докази у цій справі, суддя Шевченківського районного суду Львова Ірина Зима визнала Валерія О. винним у розбещенні неповнолітнього та призначила покарання у вигляді п’яти років тюрми – це максимальне покарання за такий злочин. На вирок суду може бути подана апеляція протягом 30 днів з моменту його проголошення.

comments powered by HyperComments