Львівський екс-депутат злив нечистоти зі свого дому на вулицю

Понеділок, 27 січня 2020, 14:58
Екс-нардеп від ВО «Батьківщина» проживає у Зимній Воді.
Львівський екс-депутат злив нечистоти зі свого дому на вулицю

Екс-нардеп від «Батьківщини» Іван Денькович, який проживає у селі Зимна Вода Пустомитівського району біля Львова, викачує нечистоти із вигрібної ями свого приватного будинку просто на проїжджу частину вулиці.

Про це пише ZAXID.NET.

Про цей випадок написала мешканка Зимної Води Люба Федишин у групі села у Facebook. Слід зазначити, що вулиця Чорновола у Зимній Воді. на якій проживає Іван Денькович, не каналізована, відтак мешканці користуються вигрібними ямами, які потрібно регулярно відкачувати та вивозити нечистоти.

«26 січня увечері на вулиці Чорновола з будинку 24 викачували каналізацію на проїжджу частину. Коли пану Деньковичу Івану Васильовичу зробили зауваження, він відповів, що люди на вулиці не проживають. Зробимо відомим колишнього депутата Верховної Ради, якому не вистачає грошей на викачку нечистот. Може, сільська рада випише йому допомогу, бо на скарги сусідів він уваги не звертає», – написала жінка.

У відгуках мешканці Зимної Води обурилися такими вчинками Івана Деньковича. «Я в шоці. Як можна собі таке дозволяти», «Одну машину спустити йому на подвір‘я, допоможе точно», «Така людина тільки й заслуговує назви Г..., в неї нема ні совісті, ні поваги до людей, які живуть поряд. Але штраф від cільради обов’язково б не зашкодив, а ще прибрати це все з вулиці», – коментують обурені мешканці.
 

Екс-нардеп заявив, що так вчинив вимушено через неполадки та затоплений підвал. Голова ОТГ, тим не менш, викликав Деньковича на розмову.

 

comments powered by HyperComments