У Львові скоротили два автобусні маршрути, але запустили експреси до 2 сіл

Субота, 25 січня 2020, 18:08
Про це заявили в АТП 1.
У Львові скоротили два автобусні маршрути, але запустили експреси до 2 сіл

"Пропонуємо відкоригувати і скоротити маршрут № 5а, щоб він курсував від м. Винники до пл. Різні. Це скорочення пов’язане з тим, що маршрут є збитковим. За минулий рік збитки становили 2 млн грн.

Натомість маршрут № 28, який курсує від Старого Рудно до АС-2 пропонуємо скоротити до вул. Під Дубом. Це рішення погоджено з громадою Старого Рудно. Скорочення маршруту дозволить зменшити інтервал руху між автобусами, адже їх кількість на маршруті не зменшується", — повідомив Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР.

Окрім цього, села Малехів і Підбірці сполучать з центром Львова. Експрес-автобуси до цих сіл розпочнуть курсувати з 1 лютого. Відповідні рішення «Про запровадження тимчасового маршруту» були прийняті сьогодні на засіданні виконавчого комітету. Рішення прийняті із зауваженнями.

«Прошу підтримати рішення про запровадження тимчасового маршруту до с. Малехів, який курсуватиме від села до вул. Під Дубом у Львові. На маршруті курсуватиме один автобус, пасажиромісткістю не менше 35 пасажирів. Цього достатньо для забезпечення інтервалу 20 хв. Вартість проїзду буде встановлено відповідно до економічно обґрунтованого розрахунку. На зупинках буде розміщено графік руху», — доповів Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР.

Відповідно до прийнятого рішення ЛК АТП № 1 має забезпечити з 1 лютого 2020 року курсування тимчасового автобусного маршруту за схемою: с. Малехів — вул. Б. Хмельницького — вул. Гайдамацька — вул. Замарстинівська — пл. 700-річчя Львова — вул. Під Дубом — пр. В. Чорновола — пл. 700-річчя Львова — вул. Замарстинівська — вул. Л. Долинського — вул. Б. Хмельницького — с. Малехів.

«Це буде автобус — експрес-таксі, без пільговиків. Тобто усі мають платити і ціна має бути ринкова. Ми спеціально експериментально його запускаємо, щоб зрозуміти економічну доцільність. Також пропоную передбачити, в разі потреби, випуск на маршрут двох автобусів», — додав мер Львова Андрій Садовий.

Аналогічне рішення було прийнято по запровадженню маршруту до с. Підбірці. Проектом рішення виконавчого комітету передбачається, щоб маршрут в с. Підбірці курсував за схемою: пл. Різні — вул. Торгова — пл. Князя Ярослава Осмомисла — вул. І. Гонти — пл. Данила Галицького — вул. Підвальна — пл. Митна — вул. Личаківська — вул. М. Голинського — вул. Тракт Глинянський — с. Підбірці — вул. Тракт Глинянський — вул. Личаківська — пл. Митна — вул. В. Винниченка — вул. Підвальна — пл. Данила Галицького — вул. І. Гонти — пл. Князя Ярослава Осмомисла — пл. Різні.

comments powered by HyperComments