У Львові хочуть створити планетарій
Субота, 14 грудня 2019, 10:05
У 2021 році астрономічна обсерваторія ЛНУ ім. І. Франка відзначатиме 250-ті роковини від свого заснування, проте свого планетарію досі не має.
Відповідну петицію на сайті ЛМР зареєстрував науковий співробітник Астрономічної обсерваторії ЛНУ ім. І. Франка Валерій Касаркевич.
«Це найстарша обсерваторія України, сьома за віком у Європі», – повідомляє автор петиції.
Станом на 13 грудня петицію підписали 30 осіб з 500 необхідних.
До кінця збору підписів залишилось 57 днів.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments