У Червонограді активісти НК завітал до депутата ВРУ

П'ятниця, 29 листопада 2019, 14:37
Націоналісти нагадали нардепу монобільшості про обов'язки перед громадою.
У Червонограді активісти НК завітал до депутата ВРУ

▪️Сьогодні десятки активістів Національного Корпусу Львівщини завітали до громадських приймалень народного депутата України з фракції "Слуга Народу" Ореста Саламахи. Обраний за 121 мажоритарним округом представник монобільшості нещодавно проголосував за ганебне рішення про відкриття "ринку землі" в першому читанні.
Націоналісти прийшли нагадати "слузі" про відповідальність перед його виборцями. Загальновідомо, що більшість українців категорично проти зняття мораторію на продаж сільськогосподарських ділянок в запропонованому урядом форматі. Однак, влада відверто зневажає позицію народу.

▪️Спершу актив Національного Корпусу Львівщини завітав до приймальні Ореста Саламахи в місті Дрогобич. На жаль, вона не функціонувала.
Під входом до приймальні начальник штабу Національного Корпусу Львівщини Богдан Бордун виклав позицію націоналістів щодо земельного питання. Він наголосив, що учасники акції не є принциповими противниками зняття мораторію на продаж ділянок сільськогосподарського призначення. Однак, це рішення має відповідати інтересам українців.Натомість, нинішній проект "відкриття ринку землі" від влади у разі втілення в життя неминуче призведе до руйнівних наслідків.

▪️Акція завершилась під стінами приймальні Ореста Саламахи в місті Трускавець. Богдан Бордун підкреслив, що депутат-мажоритарник зобов'язаний прислухатися до думки громади округу, яка його обрала. Він звернувся із закликом до Ореста Саламахи врахувати позицію виборців до розгляду скандального проекту зняття мораторію.в другому читанні.
На згадку активісти залишили під обома приймальнями нардепа монобільшості пакунок із українською землею та розклеїли на дверях інформативні стікери.

❗️Надалі Національний Корпус продовжить акції із унеможливлення розпродажу за безцінь української землі.
Це питання має стратегічне значення для інтересів Нації.
Самопроголошені "слуги народу" просувають абсолютно неприпустимий формат відкриття ринку землі.
Тож, націоналісти рішуче протидіятимуть втіленню владою деструктивного сценарію під виглядом "реформи".

comments powered by HyperComments