На вулиці Свєнціцького у Львові встановлюють делініатори (ФОТО)

Середа, 4 грудня 2019, 09:44
Роботи триватимуть впродовж тижня-двох. Буде встановлено приблизно 150 делініаторів в напрямку до «Стрийського базару».
На вулиці Свєнціцького у Львові встановлюють делініатори (ФОТО)

Про це повідомляє «Фортпост» з посиланням на директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий. 

За його словами, це пришвидшить рух трамвайного маршруту № 8 і, відповідно, зробить проїзд у трамваї комфортним для мешканців. Рішення про встановлення делініаторів на вул. Свєнціцького було прийняте ще у 2018 році.

«Ми довго його погоджували в поліції. Міська поліція не може погодити, бо воно ще не передбачено в ДБНах, тому це рішення було скеровано на погодження до Києва. Після погодження ЛКП «Львівавтодор» проводив тендер на визначення виконавця робіт. Вагалися між резиновими і бетонними делініаторами. Оскільки бетонні виявилися в рази дешевші, то встановлюємо їх», - повідомив Андрій Білий.

Відповідно трамвай № 8 пришвидшить свій рух і на 30% зменшиться навантаження на один трамвай. Натомість, в межах гарантійного терміну, усі делініатори, які є пошкоджені або зламані, будуть замінені безкоштовно. Також люди мають до них звикнути, щоб зменшити наїжджання на делініатори своїми авто.

«Як працюють делініатори на Свенціцького? Поки що все їде. Припарковані авто стоять на тротуарі. Щоправда, хтось вже влетів в делініатори і пошкодив їх. Сподіваємось, виправлять. Будьте уважні!», - йдеться у повідомленні ГО «Зручне місто» у соцмережі Facebook.

comments powered by HyperComments