У Львові діє реабілітаційний центр з догляду за людьми похилого віку

Середа, 13 листопада 2019, 08:47
У Львові на вул. вул. Замарстинівській, 112, та у с. Раковець діють пансіонати «100 ліття», де надають послуги з догляду за людьми похилого віку, догляду за хворими і всіма, хто потребує супроводу, турботи та опіки.
У Львові діє реабілітаційний центр з догляду за людьми похилого віку

«Людина має право на повноцінне та енергійне життя навіть тоді, коли потребує особливого догляду. Саме тому пансіонат „100 ліття“ — це місце відпочинку, відновлення, нових знайомств та яскравих вражень. Нам вдалося поєднати такі переваги, як догляд лікарняного рівня, готельні умови проживання, корпуси у спокійних мальовничих куточках. Ви можете бути впевнені у комфортному проживанні, якісній допомозі, розумінні і душевному ставленні до вашої близької людини», — розповів директор установи Андрій Гураль.

 

MIK 9349Зокрема, в пансіонатах можуть забезпечити:

— комплексний догляд за людьми похилого віку

— загальний догляд за хворими та профілактика хвороб

— реабілітаційний центр після інсульту, реабілітація інвалідів

— відновлення після травм

— тяжкі хвороби, лежачі хворі.

MIK 939011У пансіонаті — номери на 1−3 осіб, обладнані зручними меблями, німецькими автоматизованими медичними ліжками для тривалого перебування, душовими, санвузлами, ванними кімнатами. «Для нас важливий комфорт лежачих хворих та профілактика пролежнів, тому ми використовуємо ортопедичні матраци та гіпоалергенну постіль. У корпусах є реабілітаційні кімнати з сучасним обладнанням та кімнати відпочинку. У загальному доступі — облагороджена територія для прогулянок та занять на свіжому повітрі. Для комфортного пересування встановлені пандуси», — повідомили у центрі.

Реабілітаційний центр пропонує такі послуги (включені до оплати):

121297d5d0e6b8d024fd3acd10f3cbfd— комфортабельне проживання з усіма зручностями

— можливість обрати кімнату на 1, 2 чи 3 місця

— цілодобова медична допомога

— кваліфікований догляд за лежачими хворими, профілактика пролежнів у важкохворих, спеціально обладнані місця

— комплексна реабілітація після інсульту

— 4-разове дієтичне харчування (загальне меню згідно з нормами дієтичного столу, за необхідності — враховуються особливості індивідуального харчування)

— побутова допомога, купання, стрижка, прання особистих речей

— прибирання кімнат

— психологічна та моральна допомога, домашня атмосфера, створення здорового психологічного клімату.

24ef3919f91866837940cf1feca8d9d5За індивідуальної потреби у послугах, які не включені до пакету, кожен пацієнт може викликати відповідного фахівця (за додаткову оплату). Виклик спеціалістів за додаткову оплату — масаж, ЛФК, консультант з харчування, косметичні процедури та інше.

Розпорядок дня, розроблений фахівцями, відповідає ритму життя пацієнтів, що надходять в будинок для людей похилого віку та в центр реабілітації.

«Унікальність реабілітаційних центрів „100 ліття“ в тому, що мешканці можуть розраховувати на допомогу та підтримку від персоналу цілодобово та без вихідних. Ми розуміємо, якого професійного рівня та самовідданості потребує 24/7 робота по догляду за літніми людьми», — переконаний директор Андрій Гураль.

MIK 950711До пакету послуг входять регулярні огляди сімейного лікаря, хірурга, кардіолога, невропатолога, ендокринолога, психолога, реабілітолога; чергування анестезіолога-реаніматолога — 24/7; постійне чергування медбрата; принцип відбору доглядальниць — бажаний досвід роботи за кордоном, приємні людські якості; реанімобіль із професійною бригадою для транспортування хворих; відеонагляд та можливість спостерігати за проживанням пацієнта дистанційно (онлайн).

Контактна особа — Андрій Гураль, тел.: 097 681 25 26.

comments powered by HyperComments