Львівський екс-правоохоронець, який скоїв смертельну ДТП, отримав реальний вирок

П'ятниця, 8 листопада 2019, 17:38
Львівська прокуратура домоглась справедливого вироку для правоохоронця, який вчинив смертельну ДТП.
Львівський екс-правоохоронець, який скоїв смертельну ДТП, отримав реальний вирок

Йдеться про подію, яка трапилась у ніч з 23 на 24 листопада 2010 року на вул. Науковій у Львові.

Тієї ночі експравоохоронець за кермом автівки «Škoda Octavia», у якій перебували ще двоє осіб, проявив неуважність до дорожньої обстановки та в’їхав заднім колесом у бордюр, а після цього – врізався у стовп лінії електропередач.

Внаслідок ДТП один із пасажирів загинув у лікарні.

Так, Франківський районний суд м.Львова призначив фігуранту покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та водночас звільнив від відбування покарання на підставі с.75 КК України.

Прокуратура у Апеляційному суді оскаржила цей вирок та довела, що виправлення вказаної особи неможливе без ізоляції від суспільства.

Суд погодився із доводами прокурора про те, що не було враховано ступеня тяжкості вчиненого, обставин інциденту, поведінки підозрюваного та інших чинників.

Зокрема йдеться про те, що зловмисник не зізнавався, що саме він перебував за кермом, а надалі декілька років не відшкодовував завдану потерпілій шкоду.

Відтак, 30.10.2019, колишньому поліцейському призначили справедливе покарання – 3 роки ув’язнення з дворічним позбавленням права керувати транспортними засобами.

comments powered by HyperComments