У Львові вирішили долю мешканців будинку, який росів під час ремонту Замарстинівської

П'ятниця, 1 листопада 2019, 22:43
Жителям пропонують або гроші, або оренду житла.
У Львові вирішили долю мешканців будинку, який росів під час ремонту Замарстинівської

"Цим проектом рішення пропонується затвердити механізм відселення мешканців будинку на вул. Хімічній, 2 на час проведення капітального ремонту будинку.

Пропонується два варіанти — або оренда житла, або матеріальна допомога на тимчасове проживання під час ремонтних робіт", — доповів Владислав Іванов, начальник управління житлового господарства ЛМР.

"Під час прокладання каналізаційного колектора на вул. Замарстинівській було виявлено просідання фасадної стіни будинку на вул. Хімічна, 2. Будівельні роботи ми призупинили, скликали комісію, яка провела експертну оцінку цих будинків. Також ми провели геологію ґрунтів. Геологія показала, що на глибині 3,5 — 4 м пролягають дуже вологі ґрунти.

У свою чергу експертний звіт засвідчив, що основною причиною просідання фасадної стіни будинку на вул. Хімічна, 2 є дуже зволожені ґрунти, оскільки цей будинок є дуже старий, збудований ще у 1890 році, не має підвальних приміщень, а основою фундаменту будинку є вапно, яке нестійке до вологих ґрунтів. І саме це стало поштовхом, що почала просідати фасадна частина будинку.

Тому, щоб закінчити прокладання колектора на вул. Замарстинівській, потрібно провести укріплення фасадних стін будинків на вул. Хімічна, 2 і вул. Замарстинівська, 51, бо мають спільну стіну. Лише коли це буде зроблено, ми зможемо закінчити прокладання колектора", — доповіла Оксана Єстеферова, в.о. директора ЛКП «Львівавтодор».

 

comments powered by HyperComments