Відомо дату відкриття площі Двірцевої

Четвер, 31 жовтня 2019, 23:58
Реконструкція площі Двірцевої відбувається згідно з графіком. Відтак, заплановано вже за 4 тижні відновити рух трамваїв на пл. Двірцевій.
Відомо дату відкриття площі Двірцевої

Більшість плитки вже замощена. Наступного тижня розпочнеться монтаж контактної мережі. Розпочато встановлення вуличних меблів на площі. 

75435767 2494151380841523 1392603082273062912 n

"Вже практично сформований простір, де буде зупинятися громадський транспорт біля вокзалу. Це платформи, павільйони трамваїв і автобусів. Більшість плитки вже замощена. Також уже завершують армування майбутнього фонтану. Павільйони практично всі на зупинках встановлені, на 80% уже змонтовано скло.

На тій частині площі, з якої відбуватимуться міжнародні відправлення, до середини наступного тижня теж будуть встановлені всі платформи. Вчора там розпочали асфальтування, поклали перший шар асфальту на одній із ділянок, і впродовж тижня все буде заасфальтовано першим шаром, після чого — другим.

Вся колійна трамвайна інфраструктура вже влаштована. Також завершується брукування колійної частини. Опори контактної мережі вже встановлені. Наступного тижня розпочнеться монтаж контактної мережі. Розпочато встановлення вуличних меблів на площі", — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.

73246775 424040651826557 1131141033959096320 nНагадаємо, замовником робіт з реконструкції пл. Двірцевої є ЛКП «Львівавтодор», а виконавцем робіт, відповідно до тендеру, — ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Проектом реконструкції площі передбачено збільшення інфраструктури громадського транспорту, збільшення кількості зупинок, облаштування громадського простору, облаштування сучасного фонтану, підземного паркінгу тощо. Триватиме реконструкція 2 роки. Роботи розпочалися весною 2019 року. Згідно з договором, укладеним з підрядною організацією «Онур», вартість робіт становитиме 165,5 млн. грн.

У проекті передбачено, що трамвайні колії прокладатимуть на підколійні залізобетонні плити. Крім цього, вздовж трамвайного маршруту буде замінено контактну мережу. Поблизу кінцевої зупинки також буде облаштовано приміщення диспетчерської та електронне інформаційне табло. На хідниках буде замощено тротуарну плитку з природного каменю різного типу із тактильними елементами. На посадкових платформах трамвая та автобусів збудують пандуси, а на території площі облаштують острівки безпеки. На проїжджій частині з’явиться асфальто-бетонне покриття, а місця для відстою автобусів замостять бруківкою з колотого каменю. Уздовж проїжджої та пішохідної зони замінять освітлення, встановлять, де передбачено проектом, антипаркувальні стовбці зі світлом та сітілайти.

Фонтан навпроти входу до будівлі залізничного вокзалу замінять на «динамічний фонтан» із 9 форсунками та кольоровою підсвіткою.

Також заплановано облаштування всієї площі зеленими насадженнями. Тут з’являться платан кленолистий, яблуні, сакури, берези, дуби, робінії псевдоакаційні, бобівники анагіролисті та чимало кущів, зокрема, бірючина звичайна, кампасис вкорінюючий, дрік красильний, деревій таволговий, молінія голуба, золотарник, ехінацея, котяча м’ята Фассена та ірис бородатий.

На час ремонтних робіт на цій частині площі кінцеву зупинку трамвайних маршрутів № 1, 4, 6 та 9 із «Залізничного вокзалу» перенесено до «ТРЦ Скриня».

comments powered by HyperComments