Львівського копа-хабарника випустили під заставу
Вівторок, 29 жовтня 2019, 00:13
Він вимагав 65 000 гривень.
Коп, працівник ГУ НП Сколівського району, вимагав 65 000 гривень за непередачу даних щодо ДТП.
За вказану суму 37-річний правоохоронець обіцяв не скеровувати до слідчих органів матеріали перевірки за фактом скоєння цим чоловіком дорожньо-транспортної пригоди.
Підозрюваному інкримінували ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), санкція якої передбачає 10 ув’язнення з трирічним позбавлення права обіймати певні посади та конфіскацією майна.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments